Apie institutą

2023-02-27 Instituto gimtadienis! Norisi ir pasidžiaugti ir tuo pačiu pakviesti partnerius ir žmones aktyviai įsitraukti į instituto vykdomas veiklas!

Kviečiu registruotis į mokymus ir individualias konsultacijas! Kviečiu diskutuoti ir rašyti, kurie norėtų prisidėti prie mūsų įvyvendinamų veiklų ir projektų! Iki mielo!

Institutas veikia jau 13 metų ir instituto komanda pasirengusi konsultuoti,parengti įvairias mokymo ir kompetencijų tobulinimo programas bei atliepti darbuotojų ir žmogiškojo potencilo poreikius. Rašykite el.p. info@gerovesekonomika ir mes mielai atsakysime į Jūsų klausimus! 

2009 m. vasario 27 d.  buvo įsteigtas VšĮ Gerovės ekonomikos institutas, kuris yra ne pelno siekianti organizacija.

Institutas sėkmingai organizuoja vidinius mokymus ir išorinius mokymus valstybės tarnautojams ir privačioms įstaigoms.

Iki šiol mūsų Instituto paslaugas pasirinko ir buvo apmokyti daugiau kaip 6000 mokymo dalyvių. Pagrindiniai mūsų užsakovai buvo: Valstybės kontrolės; Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos ministerijos ir jam pavaldžių įstaigų, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įvairūs socialiių paslaugų centrai ir kt.

Mes esame atvira organizacija, kuri skelbiame visus mokymus ir mokymo programas internete (Veikla/Mokymo renginiai ir susitikimai, patvirtintos mokymo programos).

Institutas sudaro paslaugų teikimo sutartis su lektoriais iš įvairių Lietuvos universitetų, viešojo ir privataus sektoriaus ekspertais, koučingo specialistais, verslo vadybos ir komunikacijos treneriais. Lektorių sąrašas yra labai ilgas ir džiaugiamės, kad pas mus dėsto labai kvalifikuoti ekspertai.

Mes atliekame ir įvairius sociologinius tyrimus bei rengiame galimybių studijas, kuriie pateikiami šioje svetainėje.

Tikimės, kad Jūs pasirinksite VšĮ Gerovės eknomikos instituto teikiamas paslaugas, kaip verslo konsultacijas, verslo planų rengimą, ekspertinius mainus, ES projektų rengimą ir adminstravimą ir kt.

Prašome Jūsų  rašyti mums laiškus ir savo pageidavimus el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jūs esate čia: Pradžia Apie institutą