Projekto „Jaunimo dvasia kaimui atgimti“ darbotvarkė

Pateikiame projekto „Jaunimo dvasia kaimui atgimti“ darbotvarkę

 

Skaityti daugiau...

Projekto „Kaimo bendruomenių jaunimo erdvė“ darbotvarkė

Pateikiame projekto „Kaimo bendruomenių jaunimo erdvė“ darbotvarkę.

 

Skaityti daugiau...

Kauno rajone įgyvendinamas projektas „Jaunimo dvasia - kaimui atgimti“ (JDKA)

jaunimasŠ.m. sausio mėn. VšĮ Gerovės ekonomikos institutas su VšĮ „Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra“ pasirašė sutartį dėl projekto „Jaunimo dvasia – kaimui atgimti“ (JDKA) finansavimo iš Europos komisijos, kuri šiam projektui įgyvendinti skyrė 75 proc. visos projekte numatytos sumos, o likusius 25 proc. skirs projekto pareiškėjas.

Projekto tikslas –ugdant jauno žmogaus socialinį aktyvumą, įgalinti jį išsakyti ir atstovauti savo interesus, sukurti struktūrinį dialogą tarp jaunimo ir už jaunimo reikalus atsakingų asmenų. Projekto metu jaunimas išmoks savo idėjas ir pasiūlymus struktūrizuoti ir pateikti už jaunimo politiką rajone atsakingiems asmenims. Vietinės valdžios atstovai išklausys jaunimo siūlymus ir pateiks galimus bendradarbiavimo kelius, problemų sprendimo principus.

Skaityti daugiau...

Kretingos rajone įgyvendinamas projektas, skirtas jaunimui „Kaimo bendruomenių jaunimo erdvė“

Š.m. liepos mėn. VšĮ Gerovės ekonomikos institutas su VšĮ „Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra“ pasirašė sutartį dėl projekto „Kaimo bendruomenių jaunimo erdvė“ (KBJE) finansavimo iš Europos komisijos. Projekto trukmė – 12 mėnesių, jis bus įgyvendinamas Kretingos r. sav. teritorijoje ir apims Kretingos rajono kaimuose gyvenantį jaunimą. Europos komisija šiam projektui įgyvendinti skyrė 75 proc. visos projekte numatytos sumos, o likusius 25 proc. skirs projekto pareiškėjas.

Projekto tikslas – ugdant jauno žmogaus demokratiškumą, įgalinti jį išsakyti savo lūkesčius, problemas, atstovauti savo interesus ir taip sukurti tvarų ir efektyvų struktūrinį dialogą tarp jaunimo ir už jaunimo reikalus atsakingų asmenų.

Skaityti daugiau...

Jūs esate čia: Pradžia Veikla Jaunimo projektai