VšĮ Gerovės ekonomikos institutas vykdė Europos Komisijos finansuotą Leonardo da Vinci mobilumo programos projektą NR.LLP-LdV-VETPRO-2010-LT-0462 “Tradicinių amatininkų gebėjimų ugdymas ir tobulinimas Europos šalių erdvėje"

2010 m. rugsėjo 5 – 19 d. VšĮ Gerovės ekonomikos institutas ir jo darbuotojai Gita Kondrotaitė bei Ingida Krikštaponytė vykdė Europos Komisijos finansuotą Leonardo da Vinci mobilumo programos projektą NR.LLP-LdV-VETPRO-2010-LT-0462 “Tradicinių amatininkų gebėjimų ugdymas ir tobulinimas Europos šalių erdvėje".

Pirmą vizito savaitę dalyviai Italijoje susitiko su Cosenza provincijos Ekonomikos plėtros ir amatų departamento vadovu; dalyvavo susitikime su Technikos instituto žemės ūkiui “Tommasi” atstovais; susitiko su Cosenza provincijos amatų asociacijos “Confartigianato” vadovais, Komercijos rūmų ir Amatų komisijos (Commissione Provinciale per L’artigianato) vadovais; lankėsi pas vietinius amatininkus iš PASTA FORTE Srl. Antrąją vizito savaitę dalyviai dalyvavo susitikimuose su vietiniais tradiciniais amatininkais iš G.B.Spadafora Gioielli (juvelyrinių dirbinių gamyba) bei Azienda Barrese Srl (tradicinių maisto produktų gamyba); susitiko su Nacionalinės amatininkų konfederacijos (Confederazione Nazionale dell’Artigianato edella Piccola e Media Impresa) atstovais, Amatininkų komisijos vadovais; lankėsi Cosenza profesinio mokymo centre. Susitikimų metu dalyviai pasikeitė informacija apie atstovaujamų šalių patirtį, susijusią su tradiciniais amatais, amatininkų darbo organizavimu, pasidalino patirtimi, rengiant tradicinių amatininkų kvalifikacijos kėlimo mokymus, profesinį orientavimą. Plačiau skaitykite apie tai Vykdomi projektai.

Jūs esate čia: Pradžia Naujienos VšĮ Gerovės ekonomikos institutas vykdė Europos Komisijos finansuotą Leonardo da Vinci mobilumo programos projektą NR.LLP-LdV-VETPRO-2010-LT-0462 “Tradicinių amatininkų gebėjimų ugdymas ir tobulinimas Europos šalių erdvėje"